Prawo jazdy Rzeszów

OSK AUTO TURBO

Najwyższa
zdawalność!
ZAJĘCIA PRAKTYCZNE - jeździmy CODZIENNIE od poniedziałku do niedzieli w godz. 7.00 - 21.00

Oferty pracy

Instruktor nauki jazdy kat. B

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy wyłącznie osób posiadających aktualną legitymację instruktorską.

Naszą siłą jest praca zespołowa i tego wymagamy od naszych instruktorów.

Kładziemy ogromny nacisk na szkolenie w miłej atmosferze i pracę z dużym zaangażowaniem, czego oczekujemy od naszych instruktorów.

Szukamy osób z doświadczeniem, które chcą się dalej rozwijać i uczyć.

Wymagania:

  • uprawnienia instruktora nauki jazdy kat. B (aktualne)
  • miłe i bezstresowe podejście do kursanta
  • umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • punktualność
  • zaangażowanie w pracę
  • dobra organizacja
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • system premiowy
  • warsztaty doskonalenia zawodowego dla instruktorów
  • przyjazną kulturę organizacyjną firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: oskautoturbo@gmail.com

Prosimy w przesłanej aplikacji zamieścić zapis: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)"

PROMOCJE
NAJBIŻSZE KURSY
13.12.2017 r.
środa, godz. 1600
14.12.2017 r.
czwartek, godz. 1600
18.12.2017 r.
poniedziałek, godz. 1600
Serdecznie zapraszamy!

Opinie o nas

Przydatne linki